The Architect – Mimar

2018 yılında çıkacak olan kore dizilerinden biri olan The Architect Türkçe adıyla Mimar dizisi hakkında bulabildiğimiz açıklamaları sizlerle paylaşmak istedik.

The Architect Türkçe adıyla Mimar kore dizisi Wang Gyeon’un hikayesini anlatmaktadır. Yolsuzluk yapan Kraliçe Jinseong’un egemenliğinde zengin bir ticaret ailesi oluşturmaktadır. Köylüler tarafından ayaklanma sonrası karışıklığa düşmesi ve katı sınıf sisteminin yok olmasına şahit olan Wang Gyeon, 23 yaşında hem kara hem deniz kuvvetlerinde başarılı liderlik ve çömertliği sahip kral’ın generali olmuştur.

Wang Gyeon, bu durumlardan kurtulmak için 29 yaşına geldiğinde kral olmuştur fakat bu durumlarda baş etmek ve krallığı korumak hiç kolay olmayacaktır.

The Architect – Mimar kore dizisinde oynayacak oyunlar şu şekilde; Lee Joon Gi   Black Pink, Red Velvet, AOA, A Pink and Twice

Kore dizilerinde çokça gördüğümüz senaryonun benzeri bir senaryo olduğu görülüyor fakat bu tarz diziler izlemek isteyenler için baya eğlenceli olacak görünüyor!

 

Diğer kore dizilerine bakmak için: 2018 kore dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir